Nagyon kellemes szà lloda egy tó mellett, tiszta, a szemèlyzet nagyon kedves, segÃtÅ‘kèsz volt. A reggeli kiemelkedÅ‘en jó volt. A szoba szintèn rendben volt, tiszta , kà vè, tea bekèszÃtve. A szoba viszont nem volt nagy ès ami hià nyzott a melegben, az a lègkondi.
Összessègèben egy jó hely, reà lis à ron ès az is fontos, hogy itt nem előre kellett fizetni, hanem tà vozà skor.