Hittade det hÀr hotellet pÄ en resa 2022, dÀr vi förlÀngde vÄr vistelse direkt pga atmosfÀren, personalen, omgivningen och hela De Panne som Àr helt fantastiskt!
SĂ„ nu fick vi Ă€ntligen chansen för ett Ă„terbesök och blev inte besvikna nu heller, Ă€ven om vi inte fick samma fina rum som sist đ
Det Àr ett mindre hotell med lite Agatha Christie-atmosfÀr, belÀget precis vid torget i De Panne. NÀra till allt, Àven stranden.
Ăgarparet Ă€r vĂ€ldigt trevliga och vĂ€ldigt hjĂ€lpsamma. Lite trĂ„ngt, en udda liten hiss, knarriga hallgolv och vĂ€ldigt mycket karaktĂ€r. Ett av vĂ„ra absoluta favorithotell som vi alltid lĂ€ngtar tillbaka till â€ïž
NÀr ni Àr i De Panne, sÄ glöm inte att gÄ in till kvarteren bakom affÀrerna till den lilla "staden i staden" med alla knasiga hus med udda arkitektur, Àr som en annan vÀrld.